Hrebenne: Litwin chciał wyjechać skradzionym we Włoszech mercedesem

  • 21.03.2018, 07:18
  • ak
Hrebenne: Litwin chciał wyjechać skradzionym we Włoszech mercedesem Fot. NOSG
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali skradziony samochód. Mercedesem usiłował wyjechać z Polski 49-letni Litwin. Nie zdołał.

Cudzoziemiec pojawił się na granicy w ostatnią niedzielę (18 marca). Zamierzał wyjechać na Ukrainę mercedesem vito. Funkcjonariusze NOSG zorientowali się, że samochód wart ok. 50 tys. zł został jakiś czas temu skradziony we Włoszech.

Auto zostało skonfiskowane, a w sprawie wszczęto postępowanie.

– W 2017 roku funkcjonariusze z NOSG odzyskali blisko 400 pochodzących z przestępstwa pojazdów o wartości ponad 17 mln zł – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe