Hrubieszów: Oto członkowie Młodzieżowej Rady Miasta

  • 19.03.2018, 16:31
  • ak
Hrubieszów: Oto członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Fot. UM Hrubieszów
Nie mogą podejmować tak ważnych decyzji, jak dorośli radni, ale władze Hrubieszowa na pewno będą liczyć się z ich opiniami. Członkowie Młodzieżowej Rady Miasta są już po pierwszej oficjalnej sesji.

Inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta Hrubieszowa kolejnej kadencji odbyła się na początku marca. Przybyli na nią dotychczasowi radni, ale też nowi: Amelia Antoniuk, Krystian Sztojko, Magda  Pirogowicz, Małgorzata Kołodziejczyk, Lidia Pasieka, Jakub Mazur, Marek  Chmielewski, Wiktoria Rozwadowska, Agata Gnieciak, Maciej Sanek, Patrycja Węgorek, Michał Lipian i Andrzej Duda.

Obrady sesji otworzyła dotychczasowa przewodnicząca Julia Świeca. Podczas sesji wybrano 15 nowych, a burmistrz Tomasz Zając wręczył im zaświadczenia potwierdzające przynależność do MRM.

Odbyły się też wybory. Nową przewodniczącą została Aleksandra Małecka, a wiceprzewodniczącymi Agata Gnieciak i Andrzej Duda.  Funkcję sekretarza pełnić będzie Wiktoria Rozwadowska.

 

  •  
ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Autochton
Autochton 20.03.2018, 12:47
Najlepiej połączyć Radę Młodzieżową z Radą Seniorów (Seniorek) Miasta,zapał i werwa młodych w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą życiową starszych przyniosłyby oczekiwane efekty w korzystnej zmianie wizerunku Hrubieszowa.

Pozostałe