Bajkowe dzieciństwo? Wybierz dobre przedszkole dla swojej pociechy

  • 20.03.2018, 06:50 (aktualizacja 20.03.2018 16:44)
  • wd
Bajkowe dzieciństwo? Wybierz dobre przedszkole dla swojej pociechy
Dzieciństwo powinno być bajkowe: kolorowe, radosne, pełne czarów i miłych niespodzianek. Dokładnie takie jakie mają maluchy, które są pod opieką przedszkolanek w Punkcie Przedszkolnym "Zuza" w Zamościu.

Dla najmłodszych, którzy dopiero będą rozpoczynać przedszkolną karierę, to doskonałe miejsce. Są tam świetnie wyposażone sale, a obok duży, zadrzewiony plac zabaw przystosowany do bezpiecznej zabawy, prawidłowego rozwoju ruchowego i emocjonalnego dzieci w wieku od 2 lat.

Dla komfortu zabawy i nauki dzieciaki podzielone są na małe 15-osobowe grupy. Najmłodsi stawiają tu pierwsze kroki w nauce języków obcych (do wyboru jest angielski, francuski i rosyjski), uczestniczą m.in. w zajęciach z rytmiki i muzycznych prowadzonych przez nauczycieli ze szkoły muzycznej Yamaha.

Zajęcia opiekuńczo-edukacyjne organizowane są ze wspaniałym indywidualnym podejściem do dzieci, które dzięki temu traktują przedszkole niczym drugi dom.

Punkt Przedszkolny "Zuza" znajduje się w Zamościu – osiedle Zamczyska, ul. Jana Kochanowskiego 17A. Czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-18, a po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami także w weekendy. Nabór na nowy rok szkolny już trwa. 

Artykuł sponsorowany

wd
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe