Hrebenne: Ukrainiec dawał, pogranicznik łapówki nie wziął

  • 17.03.2018, 06:06
  • ak
Hrebenne: Ukrainiec dawał, pogranicznik łapówki nie wziął Fot. NOSG
To była nieudana próba przekupienia funkcjonariusza publicznego. Strażnik graniczny z przejścia w Hrebennem łapówki nie wziął, a o zachowaniu Ukraińca powiadomił swoich przełożonych. Cudzoziemiec ma teraz kłopoty.

35-letni obywatel Ukrainy przekraczał granicę w Hrebennem w czwartek (15 marca). Nie miał ważnego ubezpieczenia OC dla swojego samochodu i dlatego za "przymknięcie oka" na ten fakt zaproponował strażnikowi granicznemu 50 euro. 

Przeliczył się. Bo mundurowy pieniędzy nie wziął, natomiast podróżnego zatrzymał, a o próbie korupcji powiadomił swoich przełożonych. Ukrainiec odpowie za łapówkarstwo. Grozi za to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe