Zamość: Beskidy malowane. Sukcesy wychowanków MDK

  • 14.03.2018, 13:00
  • ak
Zamość: Beskidy malowane. Sukcesy wychowanków MDK Fot. pixabay.com
Kilkoro wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu znalazło się w gronie laureatów XXV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”, który pod patronatem śląskiego i małopolskiego kuratora oświaty został zorganizowany w Świnnej koło Żywca.

W gronie nagrodzonych znaleźli się młodzi artyści z Zamościa, którzy w MDK szlifują swoje talenty pod kierunkiem Magdaleny Majer.

Aleksandra Słupska, Eryka Zygarlicka i Małgorzata Bartosiak zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Drugą nagrodę jury przyznało też Jolancie Hojdzie i Marcelinie Wichowskiej. Natomiast wyróżnienia otrzymały Iga Gadzina, Amelia Szymańska, Iga Łyciuk, Klara Popytak i Karolina Pytlik.

Gratulujemy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe