Facet u kosmetyczki? Oczywiście!

  • 13.03.2018, 07:57 (aktualizacja 13.03.2018, 09:43)
  • wd
Facet u kosmetyczki? Oczywiście!

O zabiegach dla jak najbardziej prawdziwych mężczyzn mówi Daria Kuczaj, kosmetolog, właścicielka Salonu Urody "Słowianka":

– Wiemy, że w dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn szczególną uwagę poświęca swojemu wizerunkowi. Na zdrowej skórze, pięknych włosach, zadbanych dłoniach i przyjemnym zapachu zależy im tak samo jak kobietom. Już bez wstydu korzystają z różnych zabiegów kosmetycznych, które podnoszą ich atrakcyjność. W końcu wszyscy wiemy, że wygląd zewnętrzny wpływa na jakość życia. Właśnie dlatego w Salonie Urody "Słowianka" oferujemy zabiegi kosmetyczne nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Wykorzystujemy wówczas kosmetyki, które ze względu na skład, zapach oraz konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn. Żeby wybrać odpowiedni zabieg, który pozwoli uzyskać najlepszy efekt, pierwsze spotkanie poświęcamy na obejrzenie skóry, ocenę problemu i zaplanowanie indywidualnej kuracji. Doradzamy, jak na co dzień pielęgnować skórę twarzy i dłonie, dobieramy też kosmetyki dla mężczyzn, mając na uwadze ich wiek, potrzeby i problemy męskiej skóry. 

Czego najczęściej potrzebują mężczyźni?

Po zimie pierwszym zabiegiem, który warto wykonać jest dokładne oczyszczenie skóry, szczególnie okolic nosa i brody. Dla panów bardziej wymagających, którzy chcą pozbyć się np. poprzecznych zmarszczek na czole, polecamy wykonanie serii zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych. Zabiegi te doskonale spłycą zmarszczki, a dodatkowo poprawią owal twarzy. Kolejne zabiegi, które stają się standardem wśród panów to zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni, a także depilacja woskiem. Owłosiony tors to dla jednych symbol męskości, a inni chcieliby się zarostu pozbyć. Depilacja woskiem jest jednym ze skutecznych sposób, aby na dłużej pożegnać się z włosami na torsie. Podobno mężczyźni mają niższy próg bólu niż kobiety. Jednak depilacja nie jest aż tak bolesna, żeby zaprzestać ją wykonywać. Bardziej liczy się skuteczność tego zabiegu, niż odczucia w trakcie. Efekty to gładka skóra klatki piersiowej do ok. 4 tygodni po zabiegu oraz dzięki wykonywaniu regularnie tego zabiegu zostaje osłabiona struktura nowych włosów. A więc drodzy mężczyźni, dbajcie o swój atrakcyjny wygląd – dla siebie i nie tylko.  

Artykuł sponsorowany

wd

Podziel się:Pozostałe