Hrubieszów: Uśmiejecie się na kabarecie. Mamy dla Was wejściówki

  • 13.03.2018, 08:29
  • ak
Hrubieszów: Uśmiejecie się na kabarecie. Mamy dla Was wejściówki
To już w najbliższą sobotę (17 marca). Znany i lubiany Kabaret Moralnego Niepokoju przyjedzie do Hrubieszowa i swój najnowszy program zaprezentuje w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Szóstka naszych czytelników ma szanse obejrzeć ten występ za darmo.

Artyści kabaretowi pokażą w Hrubieszowie program zatytułowany "Maj zaczyna się we wtorek". Na co mogą liczyć ci, którzy wybiorą się na ten występ? Na kolejny znakomity, naszpikowany skeczami program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ma nie być w nim... polityki, za to ogromna dawka humoru, a także ważne pytania np. o istotę sztuki. Widzowie dowiedzą się też, jak zaplanować wakacje i przy tym nie zwariować. Artyści podpowiedzą ponadto, jak rozmawiać z teściem, żeby... go nie zabić.

Poza nowymi skeczami Kabaret Moralnego Niepokoju, jeśli dojdzie do bisów, pokaże też przypomni widzom także swoje dobrze już znane, ale wciąż śmieszne numery.

Bilety wstępu kosztują 60 i 70 zł. Są do kupienia w HOSiR-ze, centrum handlowym przy ul. Kolejowej 8, a także Agencji Artystycznej "ART" (tel. 693 062 880).

Dla naszych czytelników mamy 6 pojedynczych wejściówek. Jak je zdobyć? Konkurs ogłosimy w środę (14 marca) rano na naszym facebookowym profilu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe