Jest już nowa Kronika Tygodnia

  • 12.03.2018, 20:18 (aktualizacja 18.03.2018, 08:21)
  • Kronika Tygodnia
Jest już nowa Kronika Tygodnia
Druk tego wydania powoli dobiega końca i już od wtorku będziecie mogli kupić nowy numer Kroniki Tygodnia. Czemu warto po niego sięgnąć? Bo będzie bardzo wiele ciekawych artykułów do przeczytania.

>>>> Ona lekarka, on lekarz. Twierdził, że ją kocha. Ona mu wierzyła. Pomagała finansowo i też kochała. Nawet bardzo. Do tego stopnia, że dla niego zaciągała kredyty.

>>>> Bartłomiej Ć. zamachnął się ostrzem siekiery na swoją matkę, ale zanim ją uderzył, ojciec doskoczył do niego i usiłował mu wyrwać siekierę z rąk. Mimo to wściekły syn trafił.

>>>> Policja i prokuratura sprawdzą, czy podczas uroczystości w Sahryniu nie doszło do gloryfikowania nazistowskiej ideologii banderowskiej.

>>>> Blondynki, brunetki, szatynki i rude. Młodsze i nieco starsze. Wszystkie piękne i wyjątkowe. Już prawie setka dziewcząt i kobiet zdecydowała się na udział w plebiscycie dziewczyna na okładkę "Kroniki Tygodnia".

>>>> Koszt inwestycji oszacowano na ponad 8 mln zł. Projekt remontu zamojskiego zalewu miał być współfinansowany z UE. Niestety wsparcie nie zostało przyznane. Zamojscy urzędnicy jednak się nie poddają.

>>>> Lidl podnosi płace o 9,3 proc. Już od marca pracownicy sklepów należących do tej sieci zarabiają od 2 800 tys. zł do ponad 3 550 tys. zł brutto. A jak jest w innych sieciach?

>>>> Zakochani są wśród nas. Która para wygra i dostanie pierścionek z brylantem? To już ostatnia faza głosowania.

To tylko część tematów. Więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe