Szukamy dziewczyny na okładkę "Kroniki Tygodnia". Już ponad 100 zgłoszeń

  • 13.03.2018, 06:14 (aktualizacja 16.03.2018 06:41)
  • ak
Szukamy dziewczyny na okładkę "Kroniki Tygodnia". Już ponad 100 zgłoszeń
Blondynki, brunetki, szatynki i rude. Młodsze i nieco starsze. Wszystkie piękne i wyjątkowe. Już prawie setka dziewcząt i kobiet zdecydowała się na udział w naszym nowym plebiscycie. Każda chce, by jej twarz ozdobiła okładkę "Kroniki Tygodnia".

Zainteresowanie udziałem w tej zabawie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ale jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że tak wiele (a pewnie będzie jeszcze więcej) kobiet w różnym wieku uznało, że są godne tego, by pokazać siebie na łamach "Kroniki Tygodnia". I wszystkie mają rację. Bo są naprawdę piękne i naprawdę wyjątkowe, a każda jedyna w swoim rodzaju.

Z pewnością takich świadomych swojej wartości pań jest więcej. Czekamy więc na kolejne zgłoszenia (do wtorku 20 marca).

Jesteś pełnoletnia? Chcesz zrobić coś dla siebie? Wziąć udział w zabawie i zapewnić sobie pamiątkę na całe życie? Wyślij nam swoje ulubione zdjęcie. Takie, na którym Twoim zdaniem wyglądasz najpiękniej i które pokazuje, jaka jesteś naprawdę. Niech inni też to zobaczą i podziwiają.

Fotografie możecie nam przekazywać mejlem na adres: [email protected], wysyłać poprzez wiadomości na Facebooku albo pocztą tradycyjną (ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość). Ważne, aby każde zgłoszenie zawierało również imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, a także numer telefonu kontaktowego.

Zdjęcia, które otrzymamy, będziemy publikować w "Kronice Tygodnia", na naszym portalu i profilu facebookowym. Spośród wszystkich fotek nasi czytelnicy wybiorą tę jedną jedyną, która później ozdobi okładkę naszego tygodnika. Głos w ostatecznym wyborze będzie miało również redakcyjne jury.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, co do zasad konkursu wyjaśniamy, że liczyć się będą m.in. "lajki" na naszym facebookowym profilu. Punkty otrzyma 10 pań z największą liczbą głosów. Za pierwsze miejsce kandydatce naliczymy 10 punktów, za drugie – 9, za trzecie – 8, itd. Na tej samej zasadzie punkty liczone będą w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazety (pierwszy opublikujemy już za tydzień), a także w głosowaniu redakcyjnego jury. Zdjęcie tej, która głosów zgromadzi najwięcej, pojawi się na okładce "Kroniki Tygodnia".

Wszystkie kandydatki możecie zobaczyć na naszym facebookowym profilu.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Salwin Ewelina
Salwin Ewelina 2.08.2018, 21:15
Chcem wziasc udział

Pozostałe