Szczebrzeszyn: Grad medali dla młodych wojowników

  • 12.03.2018, 13:09 (aktualizacja 12.03.2018 13:24)
  • ak
Szczebrzeszyn: Grad medali dla młodych wojowników Fot. Klub Jiu-Jitsu Bushido Szczebrzeszyn
Z trzynastoma medalami wrócili młodzi zawodnicy Klubu Jiu-Jitsu Bushido Szczebrzeszyn z Mistrzostw Polski w Grapplingu, które odbyły się w miejscowości Maniowy na Podhalu.

Grappling to walka na chwyty, rodzaj walki wręcz, a podczas pojedynków wykorzystuje się dźwignie, rzuty i duszenia. Reprezentanci Klubu Jiu-Jitsu Bushido poradzili sobie w tej dyscyplinie naprawdę znakomicie. Z mistrzostw, które obywały się pod patronatem Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin-Ryu, którego prezesem jest Jacek Chęciński ze Szczebrzeszyna, zawodnicy z tego miasta przywieźli mnóstwo medali.

Złote krążki zdobyli: Maksymilian Małyszka, Paulina Pańczyk, Jakub Pańczyk, Piotr Godzisz i Krystian Kołcon. Po srebrne sięgnęli: Adam Godzisz, Julia Kołcon, Magda Zych oraz Wiktoria Wlizło, zaś brązowe zdobyli: Sebastian Mielcarek, Kornelia Wlizło, Gracjan Chojnacki i Jakub Sierkowski.

Organizatorzy zdecydowali się też przyznać specjalne wyróżnienie Sandrze Pawelczyk.

ak

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe