Branża drzewna zawita do Lublina

 • 13.03.2018, 08:00 (aktualizacja 18.03.2018, 08:23)
 • Artykuł sponsorowany
Branża drzewna zawita do Lublina
W weekend od 23 do 25 marca w Targach Lublin odbędzie się największe we Wschodniej Polsce spotkanie branży drzewnej – Targi LUBDREW. To wydarzenie skierowane do właścicieli wszelkich zakładów stolarskich i meblarskich oraz tartaków i składów drewna. Oprócz prezentacji sprzętu i nowinek technicznych odbędą się warsztaty, dotyczące innowacji w produkcji mebli małoseryjnych. Po dokonaniu rejestracji wstęp jest bezpłatny.

Formularz rejestracyjny dostępny jest tu >>> http://bit.ly/2oOTyis <<<

LUBDREW – Targi Obróbki Drewna to wyjątkowa impreza zrzeszająca wszystkich zainteresowanych branżą drzewną i meblarską. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak:

 • Maszyny i narzędzia do obróbki drewna

 • Maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego

 • Maszyny i narzędzia dla przemysłu tartacznego

 • Narzędzia ręczne i elektronarzędzia

 • Oprogramowanie dla przemysłu tartacznego i meblarskiego

 • Akcesoria meblarskie

 • Kleje, Farby i lakiery do drewna

Produkcja mebli na żywo na Targach Lubdrew

Oprócz typowych prezentacji firm, zwiedzający będą mogli przetestować działanie maszyn i urządzeń na żywo. Tegoroczny program został również wzbogacony o warsztaty dla producentów z szeroko pojętej branży mebli skrzyniowych, pod nazwą „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji”, organizowane przez firmę InfoTEC. W trakcie spotkania odbędzie się pokaz zastosowania maszyn CNC oraz konkurs składania mebli na czas. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów w dniu wydarzenia. Kliknij aby zarejestrować się na warsztaty: http://bit.ly/2th1mOK

Terminy warsztatów:

 • piątek (23 marca) godz. 14.00,

 • sobota (24 marca) godz.11.00

 • niedziela (25 marca) godz.11.00

Trwające 3 dni targi LUBDREW to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń wśród przedstawicieli zarówno małych zakładów jak i dużych przedsiębiorstw głównie z południowo-wschodniej Polski. Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej (www.lubdrew.pl) lub w biurze Targów w dniu wydarzenia. Kliknij aby zarejestrować się na targi: http://bit.ly/2oOTyis.

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe