Zamość: Aleksandra Luchowska-Bartnik odebrała nagrodę w konkursie MEN

  • 12.03.2018, 09:38
  • ak
Zamość: Aleksandra Luchowska-Bartnik odebrała nagrodę w konkursie MEN Fot. SP nr 7 Zamość
Aleksandra Luchowska-Bartnik, matematyczka z Zamościa za nietypową lekcję, którą poprowadziła w Szkole Podstawowej nr 7 została nagrodzona w konkursie Nauczyciel-Innowator ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

O sukcesie pani Aleksandry pisaliśmy już na naszym portalu TUTAJ. Dzisiaj możemy poinformować, że przyznaną jakiś czas temu matematyczka z Zamościa odebrała podczas gali konkursu w Warszawie. Uroczystość odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a nagrody 16 polskim pedagogom wręczała szefowa MEN Anna Zalewska.

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych scenariuszy lekcyjnych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.

 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe