Biłgoraj: Na zdrowie pań. Bezpłatna mammografia

  • 12.03.2018, 05:57
  • ak
Biłgoraj: Na zdrowie pań. Bezpłatna mammografia Fot. pixabay.com
Naprawdę warto się badać. Bo wcześnie wykryta choroba daje szanse na wyleczenie. Dlatego mieszkanki Biłgoraja i okolic powinny skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych, które będą prowadzone w tym tygodniu.

Mammobus zaparkuje w czwartek (15 marca) i będzie czekać na pacjentki na parkingu przy szpitalu na ul. Pojaska. Bezpłatne, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia badania mammograficzne są organizowane dla pań w wieku 50-69 lat.

Nie trzeba mieć żadnych skierowań, wystarczy wcześniej się zarejestrować, telefonując pod nr: 723 351 002 lub 723 351 003.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe