Zwierzyniec: Konkurs w RPN i cenna nagroda

  • 10.03.2018, 06:07
  • ak
Zwierzyniec: Konkurs w RPN i cenna nagroda
Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych są adresatami konkursu ogłoszonego przez Roztoczański Park Narodowy. Można w nim wygrać wyjazd na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Konkurs "Pomagam z natury" został pomyślany tak, by promować wśród młodych ludzi rodzimą przyrodę, a przy okazji pomagać ludziom potrzebującym. RPN czeka na zgłoszenia grup (maksymalnie 25-osobowych), które wezmą udział w zajęciach kameralno-terenowych w RPN, a oprócz tego wykonają zadania konkursowe.

Przedszkolaki powinny przygotować inscenizację teatralno-muzyczną, nawiązującą do nazwy projektu, w której pokażą z jednej strony walory przyrodnicze parków narodowych, z drugiej dzikie wysypiska śmieci, wypalanie traw i inne zagrożenia dla przyrody oraz sposoby przeciwdziałania im. Starsi uczestnicy konkursu mają przygotować reportaż np. w formie prezentacji multimedialnej. 

Obydwie grupy uczestników mają również zorganizować zbiórki plastikowych nakrętek, które przekażą do organizatorów, razem z konkursowymi pracami, do 20 maja. Uroczyste podsumowanie połączone z promocją Fundacji DKMS zaplanowano na połowę czerwca. Wcześniej jednak należy zgłosić się do udziału. Termin mija 16 marca.

Formularze zgłoszeniowe dla reprezentacji przedszkolnych i szkolnych oraz pełny regulamin kampanii można znaleźć na stronie: www.roztocznaskipn.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe