Hrubieszów: Nie odwołali szefowej Rady Miasta

  • 11.10.2016, 08:03
  • par
Hrubieszów: Nie odwołali szefowej Rady Miasta
Radni nie głosowali nad odwołaniem szefowej miejskiego samorządu. Wniosek pięciorga radnych zawierał błędy formalne, dlatego nie znalazł się w porządku obrad ostatniej sesji Rady Miasta – tłumaczy Anna Świstowska, przewodnicząca Rady Miasta Hrubieszowa.

Ostatnia sesja Rady Miasta Hrubieszowa odbyła się 30 września. Podczas tych obrad miał być rozpatrywany wniosek o odwołanie szefowej miejskiego samorządu Anny Świstowskiej. 16 sierpnia wpłynął on do biura Rady Miasta.

Dlaczego projekt uchwały o odwołanie szefowej RM nie znalazł się w programie obrad ostatniej sesji - przeczytasz w "Kronice Tygodnia". 

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe