Zamość: Semiramida z Nowego Jorku na ekranie CKF Stylowy. Wygraj wejściówkę

  • 04.03.2018, 09:04
  • ak
Zamość: Semiramida z Nowego Jorku na ekranie CKF Stylowy. Wygraj wejściówkę
Bez dalekich podróży można znaleźć się w nowojorskiej The Metropolitan Opera, gdzie w sobotę (10 marca) wystawiona zostanie "Semiramida". Spektakl będzie transmitowany w zamojskim Centrum Kultury Filmowej Stylowy. Jeden z naszych czytelników może zdobyć bezpłatny bilet, by wybrać się do kina.

„Semiramida” , wielka opera Gioachina Rossiniego to opowieść o miłości, zazdrości, zdradzie i boskich znakach, a przedstawienie operowe, które wystawia The Metropolitan Opera jest prawdziwą ucztą dla melomanów, bo też opera Rossiniego stawia wymagania przed wykonawcami. Sopranowa partia Semiramidy jest jedną z nielicznych popisowych ról napisanych przez kompozytora dla tego typu głosu. Wielka aria w ogrodzie i duet z Arsacem to klejnoty do korony każdego sopranu koloraturowego.

Spektakl obejrzeć będzie można na ekranie CKF Stylowy w najbliższą sobotę o godz. 18.55. Bilety wstępu kosztują 50 zł. Dla naszych czytelników mamy upominek: bezpłatną wejściówkę. Jak ją zdobyć? Bądźcie na naszym facebookowym profilu w środę 7 marca.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe