Straż graniczna szuka ludzi do pracy. Zgłoś się do NOSG

  • 04.03.2018, 06:00 (aktualizacja 04.03.2018, 14:29)
  • ak
Straż graniczna szuka ludzi do pracy. Zgłoś się do NOSG Fot. NOSG
Nadbużański Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. Założono, że w tym roku pracę może to dostać 90 osób.

Szeregi NOSG ma zasilić w tym roku więcej nowych funkcjonariuszy, niż było ich w zeszłym roku. Wówczas służbę przygotowawczą rozpoczęły 74 osoby. Wszelkie niezbędne informacje o tegorocznym naborze można znaleźć na stronie internetowej NOSG.

Przypomnijmy, że służbę w tej formacji mają prawo podjąć osoby posiadające polskie obywatelstwo, o nieposzlakowanej opinii, niekarane za przestępstwo, korzystające w pełni z praw publicznych, które mają co najmniej średnie wykształcenie, a także sprawne fizycznie na tyle, by móc pracować w formacjach zbrojnych.

Postępowanie kwalifikacyjne składa się z dwóch etapów. W pierwszym dokonywany jest przegląd złożonych przez kandydata dokumentów, sprawdza się też, czy spełnia on wszystkie wymogi formalne. Później odbywa się rozmowa kwalifikacyjna, przechodzi się też testy psychologiczne i psychofizjologiczne. 

Drugi etap to testy z wiedzy ogólnej oraz test ze znajomości języka obcego, sprawnościowe i kolejna rozmowa kwalifikacyjna.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cywil
cywil 04.03.2018, 09:40
bez układu pracy tam nie dostanie nikt obcy taką mamy oszukańczą .
były wopista
były wopista 06.03.2018, 10:37
To jest oczywiste że rodzinka i kuzyni mają szanse, reszta bez szans .Poco ten nabór jak wszystko jest z góry wiadome.

Pozostałe