Biłgoraj: W marcu zabiorą śmieci wielkogabarytowe

  • 01.03.2018, 08:30
  • ak
Biłgoraj: W marcu zabiorą śmieci wielkogabarytowe Fot. pixabay.com
Marzec to jeden z tych miesięcy, kiedy od mieszkańców Biłgoraja odbierane będą tzw. odpady wielkogabarytowe.

Biłgorajanie powinni więc pamiętać, że w dni, kiedy planowany jest u nich odbiór śmieci, powinni przed swoje posesje wystawić także największe rupiecie, m.in. niepotrzebne  meble, dywany, zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny, odzież i tekstylia, oleje i tłuszcze, chemikalia, opakowania po chemikaliach, przeterminowane leki, zużyte baterie i akumulatory, oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe. 

Ważne, aby to wszystko ustawić w taki sposób, żeby nie utrudniało przejścia czy przejazdu. Należy również te duże odpady wystawić przed wjazdem na podwórko do godz. 7 rano.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe