Obsza: Nowe przepisy o uprawie tytoniu. Będzie szkolenie dla plantatorów

  • 28.02.2018, 07:00
  • ak
Obsza: Nowe przepisy o uprawie tytoniu. Będzie szkolenie dla plantatorów Fot. pixabay.com
Na czwartek (1 marca) zaplanowano w Obszy szkolenie dla okolicznych gospodarzy. Poprowadzą je specjaliści z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Spotkanie ma dotyczyć nowych przepisów dotyczących uprawy tytoniu.

Prawo zmienia się na bardziej rygorystyczne. Nie wszyscy plantatorzy znają jego zapisy. Tymczasem już do połowy marca powinno się zakończyć podpisywanie umów na odbiór tytoniu w tym roku. Rolnicy powinni wiedzieć, czego się spodziewać.

Ze wstępnych informacji wynika, że zainteresowanie szkoleniem jest duże. Dlatego zaplanowano je na dwie tury. O godz. 9 w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy eksperci KOWR spotkają się z gospodarzami z Babic, Dorboz, Borowca i Obszy, a w południe szkolenie odbędzie się dla plantatorów z Zamchu, Olchowca i Woli Obszańskiej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe