Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was!

  • 26.02.2018, 20:30 (aktualizacja 05.03.2018, 06:22)
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was!
We wtorek 27 lutego ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. To wydanie znajdziecie w punktach sprzedaży w całym regionie. O czym piszemy tym razem?

>>>> Problemy z kursowaniem pociągu z Hrubieszowa miały być chwilowe, a trwają już kilka miesięcy. Pojawiły się obietnice, że w marcu będzie lepiej.

>>>> 40-letni Ryszard C. przez 11 lat służył w policji. Miał dobrą opinię i cieszył się zaufaniem przełożonych. Ale stracił to wszystko, przez długi.

>>>> W styczniu siedem wyrzutni granatów z czasów zimnej wojny, w lutym (i to dwukrotnie) cyfrowe urządzenia do obserwacji termowizyjnej, zatrzymali na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem funkcjonariusze służby celno-skarbowej.

>>>> Dwa bieliki znalezione pod Tomaszowem Lubelskim dzięki szybkiej reakcji mieszkańców Przeorska i leśników udało się uratować. Trafiły pod opiekę lekarzy weterynarii. 

>>>> Były dowódca kompanii pułku rozpoznawczego z Hrubieszowa usłyszał zarzut znęcania się i poniżania podległych mu żołnierzy. Odmówił złożenia wyjaśnień.

>>>> Zamość ma się w sercu. Można go zawieźć ze sobą nawet na obczyznę i tam skutecznie... promować. Dowiedli tego właściciele polskiej restauracji w brytyjskim Leicester.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe