Zamość: Elektryk współpracuje z PGE. Powstanie klasa patronacka

  • 26.02.2018, 09:00
  • ak
Zamość: Elektryk współpracuje z PGE. Powstanie klasa patronacka Fot. pixabay.com
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu podejmuje współpracę z miejscowym oddziałem PGE S.A. W szkole powstanie klasa kształcąca przyszłych techników energetyków.

Porozumienie o podjęciu współpracy podpisane zostało w ostatni piątek (23 lutego). Dzięki temu w zamojskim Elektryku powstanie klasa patronacka PGE kształcąca w dającym szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia zawodzie technik energetyk.

Jej absolwenci będą specjalistami w trzech dochodowych branżach: elektroenergetycznej, ciepłownictwie oraz energetyce odnawialnej. Podczas nauki w ZSP nr 3 uczniowie będą mieli okazję, by wiele zajęć specjalistycznych i praktyk odbywać na rzeczywistych urządzeniach i obiektach firmy.

Na tym nie koniec. Umowa daje też gwarancję, że wyróżniający się absolwenci otrzymają pracę w lokalnych oddziałach PGE.

CZYTAJ TAKŻE: ELEKTRYK PODEJMUJE WSPÓŁPRACĘ Z HETMANEM. BĘDZIE KLASA PIŁKARSKA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe