Kolejny numer Kroniki Tygodnia już we wtorek!

  • 19.02.2018, 19:30 (aktualizacja 26.02.2018, 16:08)
  • Kronika Tygodnia
Kolejny numer Kroniki Tygodnia już we wtorek!
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia. Jak co tydzień, znajdziecie w naszym tygodniku mnóstwo ciekawych artykułów do przeczytania. Jakie są najważniejsze tematy tego wydania?

>>>> Kacperek ma dopiero trzy lata. Walczy o życie. Dziecko cierpi na nowotwór złośliwy o nazwie Ganglioneuroblastoma, który sieje spustoszenie w jego organizmie. Potrzebuje naszej pomocy.

>>>> Ponad 2 tygodnie temu Zofia Laskowska-Kotowska złożyła rezygnację ze stanowiska dyrektor SPZOZ w Hrubieszowie, ale w ostatni poniedziałek wycofała ją.

>>>> Pierścionek z brylantem, ale też kolacja i nocleg w eleganckim hotelu albo zabiegi relaksacyjne dla dwojga - oto nagrody, które czekają na zwycięzców naszego plebiscytu dla zakochanych par.

>>>> Mieszkańców Józefowa zdziwiła decyzja wojewody lubelskiego o zmianie nazwy ulicy Miszki Tatara. Twierdzą, że to nie był komunista, tylko bohater, dlatego zasługuje na pamięć i szacunek.

>>>> Sędzia Zbigniew Stanisław Łupina z Sądu Rejonowego w Biłgoraju jest kandydatem na członka Krajowej Rady Sądownictwa. Wiemy, kto go wytypował.

Te i wiele innych ciekawych tematów już w najnowszej Kronice Tygodnia, którą od wtorku (20 lutego) znajdziecie w punktach sprzedaży w całym regionie. Pamiętajcie również, że nasz tygodnik jest dostępny w formie e-wydania.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe