Komarów-Osada: Pomóż, zostań dawcą! Akcja Fundacji DKMS

  • 18.02.2018, 10:00
  • ak
Komarów-Osada: Pomóż, zostań dawcą! Akcja Fundacji DKMS
Dla małego, chorego na białaczkę Filipka, ale też innych osób zmagających się z nowotworami krwi organizowana jest akcja, którą na początku marca zaplanowano w Komarowie-Osadzie.

Rejestrację dawców szpiku kostnego, która odbyć się ma w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie 4 marca (w godz. 10-18) organizuje Fundacja DKMS. W Komarowie -Osadzie będzie można dołączyć do grona zarejestrowanych, ale też wesprzeć przedsięwzięcie finansowo. 

Organizatorzy przypominają, że sama rejestracja w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych zajmuje to tylko chwilkę. Polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka. W akcję mogą się włączyć osoby między 18 a 55 rokiem życia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe