Biłgoraj: Szansa dla młodych bezrobotnych. PUP rozdaje pieniądze

  • 15.02.2018, 07:00 (aktualizacja 15.02.2018, 07:06)
  • ak
Biłgoraj: Szansa dla młodych bezrobotnych. PUP rozdaje pieniądze Fot. pixabay.com
Dziesięć osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Biłgoraju ma szanse otrzymać dotacje w wysokości 20 tys. zł, by założyć własną firmę.

Pieniądze będą przyznawane w ramach projektu ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie biłgorajskim (III)"  realizowanego z unijnego programu. Dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej ma dziesięcioro bezrobotnych (3 kobiety i 7 mężczyzn) między 18 a 29 rokiem życia.

O pieniądze mogą się starać jedynie osoby z ustalonym II lub I  profilem pomocy, które nie nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu finansowanym ze środków publicznych.

Nabór wniosków rozpoczął się w ostatni poniedziałek i potrwa do kolejnego (12-19 lutego).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe