Zamość: VIII Konkurs Języka Angielskiego w PWSZ (WYNIKI)

  • 14.02.2018, 15:30 (aktualizacja 15.02.2018, 06:18)
  • ak
Zamość: VIII Konkurs Języka Angielskiego w PWSZ (WYNIKI)
Damian Chołyst, uczeń LO im. ONZ w Biłgoraju wygrał tegoroczną edycję VIII Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu oraz ETS Polska.

To był konkurs adresowany do uczniów szkół średnich. Składał się z dwóch etapów. W pierwszym wzięło udział aż 498 młodych ludzi, a 68 najlepszych z nich awansowało do drugiego. Finał był jednocześnie egzaminem w formacie TOEFL Junior, który jest jednym z certyfikatów międzynarodowych oferowanych przez ETS Polska.

Najlepszy okazał się licealista z Biłgoraja Damian Chołyst. A kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Marek Zastąpiło - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu, Katarzyna Tymura - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu , Katarzyna Bednaruk - III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Zamościu, Karolina Pawliszak - I SLO Zamość, Jakub Zwolak - LO im. ONZ Biłgoraj, Ewa Szpyt - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, Anna Rudzińska - I SLO Zamość, Tymon Gontarz - I LO Zamość i Małgorzata Jędrusiak - Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie. Liceum Ogólnokształcące.

Rozdanie nagród laureatom zaplanowano na 1 marca w rektoracie PWSZ w Zamościu.

CZYTAJ TAKŻE: DYKTANDO PO ANGIELSKU W PWSZ

CZYTAJ TAKŻE: ZAMOJSKIE DYKTANDO W PWSZ

CZYTAJ TAKŻE: KONKURS MATEMATYCZNY W PWSZ

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe