Krynice: Przyjedzie mammobus. Są wolne miejsca na badania

  • 14.02.2018, 10:15
  • ak
Krynice: Przyjedzie mammobus. Są wolne miejsca na badania
Mieszkanki gminy Krynice mają okazję wykonać bezpłatnie badania pozwalające na wykrycie nowotworu piersi. Mammobus dotrze do nich w poniedziałek (19 lutego).

Ambulans stanie na parkingu przy Urzędzie Gminy w Krynicach. Bezpłatne badania mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat prowadzone będą od godz. 12.30 do 15. Są jeszcze wolne miejsca, więc warto się zapisać, telefonując pod nr  723 351 002 i 723 351 003.

Nie trzeba mieć żadnego skierowania, należy tylko wziąć ze sobą dowód tożsamości i ewentualnie wynik wcześniej wykonanej mammografii.

Udział w badaniu profilaktycznym jest bezpłatny, bo refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe