Zakochani są wśród nas. Kandydaci do tytułu "Najsympatyczniejszej pary"

  • 13.02.2018, 10:00 (aktualizacja 13.02.2018, 10:07)
  • red.
Zakochani są wśród nas. Kandydaci do tytułu "Najsympatyczniejszej pary"
Na miłość nigdy nie jest za późno. Potrzebują jej starsi i młodsi. I nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, że warto kochać i być kochanym. Jeśli więc kochacie się, pochwalcie się swoim szczęściem. Przyślijcie nam swoje zdjęcie. Spośród nadesłanych fotografii czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą najsympatyczniejszą parę. Będą wspaniałe nagrody!

Nieważne ile macie lat, nie ma znaczenia to, gdzie mieszkacie. Z przyjemnością powitamy wszystkie zakochane pary z małych i większych wsi, miast i miasteczek. Nie ma też znaczenia, czy znacie się od kilku tygodni, miesięcy czy od lat, dopiero ze sobą "chodzicie", jesteście już zaręczeni czy też właśnie planujecie ślub. Jeśli się kochacie, zgłoście się do tego plebiscytu. Będziemy publikowali Wasze zdjęcia, a czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą spośród nich parę, która ich zdaniem zasługuje na miano najsympatyczniejszej. 

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku. 

Mamy już ponad 30 zgłoszeń.

red.

Zdjęcia (81)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
umer
umer 16.02.2018, 12:53
tabaka wypad... z portalu i z życia jarka
rozczarowany
rozczarowany 13.02.2018, 15:29
Dziśiaj miłość za lat kilka rozwód ,tak to bywa na tym świecie W życiu piękne są tylko chwile , więc wart dla nich żyć.

Pozostałe