Laureaci plebiscytu Perły Biznesu nagrodzeni! (ZDJĘCIA)

  • 13.02.2018, 05:18
  • Bartłomiej Wojnarowski
Laureaci plebiscytu Perły Biznesu nagrodzeni! (ZDJĘCIA) Fot. Adam Gąsianowski
Za nami wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w naszym regionie! Podczas wielkiej gali Pereł Biznesu w piątek 9 lutego w Hotel&Resort Marina nagrodzono przedsiębiorców, biznesmenów, firmy i inicjatywy, które wpłynęły na rozwój przedsiębiorczości na Zamojszczyźnie.

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy regionu, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia". Przez ponad dwa miesiące na naszych łamach prezentowaliśmy kandydatów zgłoszonych w 9 kategoriach: Przedsiębiorstwo Roku (Mikro, Małe, Średnie i Duże), Ambasador Biznesu, Produkt Roku, Dobroczyńca Roku, Biznesmen Roku i Debiut Roku. Plebiscyt cieszył się ogromną popularnością. Wzięło w nim udział ponad 40 firm i przedsiębiorców. Głosowało na nich kilka tysięcy osób. 

 

 

 Przedsiębiorcy na medal

Gala rozpoczęła się w piątek, 9 lutego, o godz. 18 w sali głównej nieliskiego Hotel&Resort Marina od uroczystego bankietu. Chwilę przed godziną 19 wszystko stało się jasne. Prowadzący galę redaktor naczelny "Kroniki Tygodnia" Piotr Pyrkosz ogłosił zwycięzców pierwszych trzech kategorii. Produktem Roku według czytelników i kapituły plebiscytu jest gryka odmiany Kora hodowana przez Małopolską Hodowlę Roślin oddział w Zamościu. Na drugim miejscu znalazła się "Krówka Zamojska" z Zamojskiej Manufaktury Słodyczy, a na trzecim "Pstrąg Roztoczański" z Chaty Rybaka w Bondyrzu. Wyróżniono ponadto warsztaty artystyczne "W Ramach Sztuki" oraz wino Solares z Winnicy Zamojskiej. 

Tytuł Dobroczyńcy Roku przyznano Fundacji Parasol Roztocza.

– Jestem wzruszona. Dziękuję za wyróżnienie czytelnikom i wszystkim, którzy wspierają naszą fundację. Także w imieniu naszych podopiecznych – mówiła prezes fundacji Wioletta Kozyra

Wyróżnienie, decyzją kapituły otrzymało także Stowarzyszenie Zamość 4x4, które poprzez off-road promuje troskę o środowisko. 

Biznesmenem Roku został Kazimierz Podhajny.

 – To dla mnie bardzo cenne wyróżnienie, szczególnie, że w tym roku będziemy obchodzić 25-lecie działalności. To jeszcze mocniej motywuje mnie, by pracować na rzecz rozwoju regionu –  podkreślił Kazimierz Podhajny, właściciel Galerii Rynek w Tomaszowie Lubelskim, uhonorowany Perłą Biznesmena Roku. 

Za najlepszy debiut w regionalnym biznesie czytelnicy uznali zamojski pub "Seta i Galareta". 

Więcej o przebiegu Gali Pereł Biznesu przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Perły biznesu - lista laureatów

Bartłomiej Wojnarowski

Zdjęcia (75)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 13.02.2018, 15:24
To Bratkowskiego nagradzali?

Pozostałe