Werbkowice: Jubileusz na wesoło

  • 13.02.2018, 08:18
  • par
Werbkowice: Jubileusz na wesoło
Publiczność bawiła się znakomicie, podobnie jak kabareciarze. Jurorzy i widzowie byli zgodni – nagrodzili kielecki kabaret "Z Konopi".

W piątych Ogólnopolskich Potyczkach Kabaretów Autorskich w Werbkowicach "Taaakie Jaja" rywalizowały cztery kabarety: z Kielc, Gdańska, Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie) oraz z Lublina. Obydwie najważniejsze nagrody – Złote Jajo i nagroda – publiczności przypadły kabaretowemu trio z Kielc. Patronem medialnym wydarzenia była "Kronika Tygodnia".

Jakie nagrody otrzymali zwycięzcy kabaretowego przeglądu w Werbkowicach, przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe