Wielka Gala Pereł Biznesu za nami! (ZDJĘCIA, WIDEO)

  • 10.02.2018, 15:22 (aktualizacja 12.02.2018, 08:38)
  • bw
Wielka Gala Pereł Biznesu za nami! (ZDJĘCIA, WIDEO) Adam Gąsianowski
Za nami wydarzenie, którego dotąd nie było w naszym regionie! "Perły Biznesu" - plebiscyt, podczas którego Czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybrali przedsiębiorców, biznesmenów, firmy i inicjatywy, które wpłynęły na rozwój przedsiębiorczości w naszym regionie. Podczas wielkiej Gali "Pereł Biznesu" uhonorowano laureatów w 9 kategoriach. Kapituła przyznała także specjalne wyróżnienia. Uroczystość odbyła się w piątek, 9 lutego w kompleksie hotelowym Marina Hotel & Resort.

Gala rozpoczęła się od uroczystego bankietu. Chwilę przed 19:00 wszystko stało się jasne. Prowadzący galę Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny ''Kroniki Tygodnia'' ogłosił laureatów Plebiscytu "Perły Biznesu, Uhonorowano laureatów z 9 kategorii oraz zdobywców nagród specjalnych. (WYNIKI) 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystości towarzyszył występ zespołu Eleny Rutkowskiej ,,Cygańskie Czary''. 

Gala Plebiscytu była także okazją do podsumowania Metamorfoz z "Kroniką Tygodnia". Zwyciężczyni otrzymała od firmy Dermedica voucher o wartości 1200 zł na zabiegi upiększające.

Patronatem honorowym objęli nasz plebiscyt: Sławomir Sosnowski - marszałek województwa lubelskiego,  Andrzej Wnuk – prezydent Zamościa, Wojciech Żukowski – burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Janusz Rosłan – burmistrz Biłgoraja, Tomasz Zając – burmistrz Hrubieszowa. Partnerem Pereł Biznesu jest Unia Szefów Zamojszczyzny.

Poniżej dostępna dla Państwa fotogaleria, a obszerna relacja już w najbliższym numerze Kroniki Tygodnia we wtorek, 13 lutego. 

bw

Zdjęcia (39)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:Pozostałe