Kudłate myśli

  • 08.10.2016, 09:22 (aktualizacja 08.10.2016, 09:27)
  • tomt
Kudłate myśli Organizatorzy
Nocne przyjemności mogą mieć bardzo różne oblicze. Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe "Kudłaty" wymyśliło, że cieplutkie i wygodne łóżko (zazwyczaj w miłym towarzystwie) warto zamienić na... grę w piłkę nożną.

Przekonać do tego niezwykłego pomysłu dały się trzy drużyny, które 24 września zmierzyły się w hali OSiR "Tomasovia" w Nocnym Turnieju czwórek piłkarskich o Puchar Resto&Pizza Valentino. Najlepiej radziła sobie ekipa Valentino, drugie miejsce zajął Old Boys Łyski, a trzecie Zajazd Biesiada. Królem strzelców z 9 bramkami na koncie został Jarosław Legeżyński (Valentino).

 Zmęczeni i zadowoleni gracze żałowali jedynie, że tak mało chętnych zdecydowało się wziąć udział w nocnych gierkach. Najwidoczniej jednak, panie w Tomaszowie Lubelskim mają dla swoich mężów ciekawszą ofertę nocnych zajęć.  

 Sponsorzy turnieju: Resto&Pizza Valentino, β "Beta" biuro rachunkowe Beata Nastałek, Mieszalnia Tynków i Farb MDC Mariusz Jarosz, firma ORAD Dariusz Korkowski. Ponadto turniej dofinansowano ze środków Programu "Działaj lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenie "Czajnia".

 

Cały artykuł w papierowym wydaniu "Kroniki Tygodnia".

 

 

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe