Grot z Michałem grają z zapałem

  • 9.02.2018, 13:13 (aktualizacja 09.02.2018 13:20)
  • tomt
Grot z Michałem grają z zapałem fot. Grot-Michał Werbkowice
Sportową wizytówką Werbkowic są najczęściej czwartoligowi piłkarze Kryształu. Tymczasem w miejscowości tej działa prężnie również drugoligowy klub tenisa stołowego – UKS Grot – Michał Werbkowice.

Przed tygodniem drużyna Grotu – Michała wzięła udział w Wojewódzkich Eliminacjach Pucharu Polski Mężczyzn w Tenisie Stołowym. W gronie dwunastu ekip werbkowiczanie zajęli trzecie miejsce, ustępując pola jedynie Ogniwu Chełm oraz Optimie Lublin. Grot – Michał reprezentowali: Patryk Bednarz, Rostislaw Majovets i Anton RabukhinNa co dzień ekipa z Werbkowic rywalizuje w grupie mistrzowskiej II ligi, zajmując obecnie szóste miejsce. W najbliższej kolejce (11.02) Grot – Michał podejmie Optimę Lublin. W meczach ligowych drużyna gra w składzie: Patryk Bednarz, Szymon Litwin, Rostislaw Majovets, Błażej Ferenc i Piotr Rafalski.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Niezłe wyniki pingpongistów z Werbkowic to w dużej mierze zasługa sprawnie działającego zarządu klubu, który został powołany w listopadzie ubiegłego roku.

Na jego czele prezes – Ewa Koźmińska oraz wiceprezes – Danuta Muzyczka. Sekretarzem jest Tomasz Królicki, a skarbnikiem Piotr Rafalski.

 – W imieniu Zarządu UKS Grot – Michał Werbkowice serdecznie zapraszam dzieci do gry w tenisa stołowego już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Trenerem jest Patryk Bednarz, a młodzi zawodnicy naszego klubu w kategorii skrzatów i młodzików mają już na swoim koncie sukcesy na WTK województwa lubelskiego – zachęca do wstąpienia w szeregi klubu wiceprezes Danuta Muzyczka. – Z powodzeniem w lidze wojewódzkiej grają też juniorzy. Warto przyjść na trening i spróbować swych sił. 

tomt
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe