Perły Biznesu. Już wiadomo, kto dostanie nagrody

  • 08.02.2018, 15:36
  • red.
Perły Biznesu. Już wiadomo, kto dostanie nagrody Fot. Bartłomiej Wojnarowski
Obrady trwały długo, były burzliwe, bo podjęcie decyzji nie należało do najłatwiejszych. Ale ostatecznie członkom kapituły plebiscytu Perły Biznesu, który zainicjowała nasza redakcja udało się dojść do konsensusu. I wiadomo, kto podczas jutrzejszej gali zostanie nagrodzony.

Werdykt jest, ale tajemnicą pozostanie jeszcze ponad dobę. Bo dopiero w piątek (9 lutego) wieczorem w Hotelu&Resort Marina w Nieliszu odbędzie się wielka gala Pereł Biznesu, podczas której oficjalnie ogłoszone zostaną wyniki naszego plebiscytu.

Przypomnijmy, że zorganizowany przez redakcję Kroniki Tygodnia ranking ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą.

Nagrody przyznane zostaną w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Debiut Roku, Dobroczyńca Roku 2017 oraz Ambasador Biznesu.

Dzisiaj, po zliczeniu głosów czytelników, nad ostatecznym podziałem nagród debatowała kapituła, w której zasiadali: 

1. Piotr Pyrkosz – Przewodniczący Kapituły
2. Arkadiusz Bratkowski – Członek Zarządu Województwa Lubelskiego
3. Tomasz Zając- Burmistrz Miasta Hrubieszów
4. Roman Trześniowski- v-ce Prezes Unii Szefów Zamojszczyzny
5. Bogdan Kowalik – Sekretarz Urzędu Miasta Biłgoraj
6. Marta Prończuk- Kierownik Biura Reklamy Kroniki Tygodnia.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe