Hrubieszów: Policjanci na zimowisku w bibliotece

  • 8.02.2018, 15:30
  • ak
Hrubieszów: Policjanci na zimowisku w bibliotece Fot. KPP Hrubieszów
Hrubieszowscy policjanci nie mają ferii i pracują, ale spotykają się z dzieciakami, które teraz odpoczywają od szkoły. W środę (7 lutego) odwiedzili najmłodszych na zimowisku w filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Policjanci z drogówki mówili maluchom głównie o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci dostały też do rozwiązania specjalnie przygotowane zadania, bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach i zadawały wiele pytań.

Tego rodzaju spotkania policjanci z Hrubieszowa organizują od początku ferii. Jeżdżą na nie tylko funkcjonariusze drogówki, ale też np. dzielnicowi i mundurowi zajmujący się profilaktyką społeczną.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolenda
Kolenda 13.02.2018, 18:04
Super artykul!!

Pozostałe