Tomaszów Lubelski: Choinkowa zabawa i szczytny cel

  • 09.02.2018, 06:00
  • roh
Tomaszów Lubelski: Choinkowa zabawa i szczytny cel
Ponad setka osób bawiła się na choince zorganizowanej dla dzieci pracowników firm Roztocze i WSK z Tomaszowa Lubelskiego. Impreza oprócz zabawy miała też szczytny cel.

Maluchów było tle, że władze firmy musiały na ten cel wynająć salę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Było malowanie twarzy, występy artystyczne. Nie zabrakło też Świętego Mikołaja i przyniesionych przez niego prezentów. Na stołach królowały słodkości. Choinkę uświetnił występ zespołu folklorystycznego z polskiej szkoły w Nowym Rozdole na Ukrainie, którą od lat wspiera finansowo Roman Rak, właściciel obu firm.

Jak co roku elementem imprezy była też akcja charytatywna, którą zorganizowała Fundacja Parasol Roztocza. Licytowano miejsca parkingowe znajdujące się przy obu zakładach. W zbiórkę włączyło się aż 85 kierowców. Wylicytowano, a także zebrano do puszek, niemal 30 tys. zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie leczenia chorych pracowników obu firm, które zatrudniają blisko 800 osób.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe