Tomaszów Lubelski: Aby ferie były bezpieczne. Policjanci odwiedzili dzieci w SP nr 3

  • 05.02.2018, 07:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Aby ferie były bezpieczne. Policjanci odwiedzili dzieci w SP nr 3 Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Dzieciaki, które ferie zimowe spędzały na zimowisku w Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim już wiedzą, jak powinny się zachowywać, aby czas odpoczynku mijał im bezpiecznie. Mówili o tym policjanci podczas zorganizowanej w zeszłym tygodniu pogadanki.

Mundurowi z tomaszowskiej komendy odwiedzili dzieci w czwartek (1 lutego). W spotkaniu wzięło udział 28 maluchów. 

Policjanci opowiedzieli dzieciom o formach bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo na drodze. Przestrzegali również przed niebezpiecznymi zabawami na lodzie, zamarzniętych zbiornikach wodnych, stokach i pagórkach w pobliżu dróg. Przypominali, aby dzieci nie ufały osobom nieznajomym i nie wpuszczały osób obcych do domu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe