Meble Polskie

  • 30.01.2018, 11:03 (aktualizacja 30.01.2018, 14:16)
  • bw
Meble Polskie Meble Polskie
Przedsiębiorstwo Meble Polskie powstało w 1992 roku jako firma rodzinna. Główna siedziba firmy mieści się przy ulicy Szczebrzeskiej 27 w Zamościu. Zatrudnia ponad 450 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, co czyni z niej jednego z największych pracodawców w regionie. Od początku istnienia zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, materacy oraz łóżek sypialnianych. Wyroby firmy znalazły uznanie wśród szerokiej grupy odbiorców krajowych oraz zagranicznych. 

W procesie produkcyjnym wykorzystuje się wysokiej jakości surowce, opierając się na nowoczesnych technologiach. Świadczy o tym chociażby ilość terminali komputerowych – 150 na 450 pracowników oraz maszyny wyspecjalizowane pod kątem fabryki. Nowoczesne linie technologiczne umożliwiają wykonywanie pracy sprawniej i efektywniej. Aż 30% pracowników pracujących na różnych liniach produkcyjnych to kobiety. Firma Meble Polskie współpracuje ponadto z lokalnymi dostawcami, wspierając rozwój lokalnego rynku. Swoim pracownikom oferuje dobre warunki pracy, transport, szkolenia oraz możliwość awansu zawodowego. Dzięki temu Meble Polskie postrzegane są jako rzetelny i uczciwy pracodawca, zapewniając pracownikom zatrudnienie na wiele lat.

 – Jesteśmy dumni z tego, co już udało się nam osiągnąć, ale ciągle jesteśmy nastawieni na rozwój. W najbliższej przyszłości planujemy budowę fabryki produkcyjnej w Zamościu, gdzie stworzymy 400 miejsc pracy. Będzie to jeden z najnowocześniejszych zakładów w Europie –  mówi właściciel firmy Janusz Fijałek.

Meble Polskie jako rzetelna firma włącza się w działalność charytatywną oraz wsparcie wielu fundacji.

bw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (74)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zxc
zxc 05.02.2018, 00:24
Pracuje w meblach kilka lat i muszę przyznać że firma zmieniła się na lepsze. Narzędzia są, szef jest ok, a z kierownikami idzie się dogadać. Dziwi mnie że ludzie narzekają na akord, za granicą w truskawkach czy jabłkach akord jest ok a u Nas w Polsce już nie?! Mi on nie przeszkadza bo jeżeli się chce pracować i nabierze się wprawy to naprawdę można nieźle zarobić. Jak wszędzie bywa lepiej lub gorzej ale pieniądze same nie przyjdą. Myślę że dużo nowych pracowników zbyt szybko się poddaje i stąd negatywne opinie, ale jak człowiek się przełamie, weźmie do pracy to nie jest tam wcale tak źle. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci. Ogólnie polecam :)
k
k 05.02.2018, 18:03
dokladnie tu akord fe a za granica leca za kazdym centem. Mlody przyjdzie i mysli ze juz 3000 wyciagnie. Na to trzeba czasu i odrobiny wprawy. O checiach nie wspomne.
bylyy
bylyy 04.02.2018, 15:40
Piszecie ze glaby pracuja ? i matoły ? Ja poznałem fajnych ludzi z ktorymi dobrze mi sie pracowało. Czasami nie chodzi tylko o kase. Szef na prawdę fajny człowiek i jak koordynatorzy lub brygadziscie nie reaguja to idzie sie i z nim normalnie rozmawia. Nie OLEWA ludzi.
Nie pracuje aktualnie w MP bo wyjechalem za granice... ale na pewno wrócę. Pozdroo600
Rrr
Rrr 04.02.2018, 22:55
Do Były no właśnie sam napisałeś ze nie pracujesz w MP i że szef fajny człowiek trzeba było poprosić o podwyżkę a nie wyjeżdżać za granicę na pewno byś dostał☺☺☺ . Jednym słowem nie dało się wyżyć normalnie jak inni. Ludzie tam zarabiają bardzo duże pieniądze a Ty kolego wyjechałeś po co!!! A !!!w ten sposób zmniejszyłeś bezrobociem w Polsce. Wracaj wracaj bo ludzie z UA zajmą Ci miejsce pracy.
kol
kol 04.02.2018, 23:27
Człowieku Rrr czy ty jesteś normalny.Przecież po twoich komentarzach widać że tam nie pracujesz a robisz tylko szum. Nie pogrążaj się.
Rrr
Rrr 05.02.2018, 10:54
Do kol Człowieku masz rację nie pracuję tam pracuję w lepszej firmie mam umowę na stałe i nie gorsze pieniądze od Was i tez w Zamościu a i ustawowo wolne soboty ale robiłem tam bardzo długo i nie mów mi że robię szum jak ja tam pracowałem to ty może szkołę kończyłeś a kierownik w okularach dopiero zaczynał swoją karierę .Człowieku powiem sam się nie pogrążaj myślisz że tylko Ty tam pracujesz to sie mylisz przez te lata więcej ludzi sie przewinęło niż teraz tam pracuje
kol
kol 06.02.2018, 18:31
Jak piszesz sam ; nie pracujesz teraz , może kiedyś. A chce ci powiedzieć, ze rzeczywistość się zmienia.Soboty są tez ustawowo wolne a jeśli robimy to za stawki + , lub mamy te dni oddane.
Jak masz swoją robote to jej pilnuj. Tez nie wiadomo jak tam było pare lat temu.
k
k 04.02.2018, 11:11
Nie przesadzajcie. Jestem tapicerem tam ponad dwa lata i nie jest zle. Jak ktos chce to zarobi nawet kobieta. Kazda firma ma swoje standardy i trzeba sie dostosowac. A jak sie komus nie podoba to przeciez nikt nikogo na sile nie trzyma. ja jestem zadowolona.
Town
Town 03.02.2018, 23:57
Wszyscy ***i... Takie głupoty pracuje tam 2 lata jako tapicer zarabiam po 2800 miesięcznie a wy narzekacie trzeba chcieć pracować a nie kur.a 500 + i wy*** na wszystko chcesz coś mieć to sobie na to zapracuj a nie pierdzielicie głupoty. wystarczy chcieć a nie się lansować i czekać aż mamusia z tatusiem da do roboty gnojasy
Szkoda słów prawda?
Szkoda słów prawda? 03.02.2018, 14:26
Nie wiem gościu co to jest " SV " pewnie coś dla takich jak ty bo ja jak już to CV składam. Poza tym wszyscy teraz widza jakie gbury tam robią, i jaka ignorancja tam panuje wystarczy poczytać komentarze " pistolet się popsul sam się nie popsul więc po co ładować". Szkoda moich słów.
Xxxx
Xxxx 03.02.2018, 15:17
Kolego przestan szczekać. Widać że tu nie pracujesz i nie wiesz jak jest.Pistolety są na zapasie a serwis obcy cały czas je naprawia lub wymienia.Gdybyś tu pracował to byś wiedzial jak do tego podchodzą.
Xxx
Xxx 03.02.2018, 12:40
Rrr najgorsze jest to że wy wszyscy piszący cwaniakujecie ale przypuszczam że wszyscy co plujecie na Meble pracujecie w tej chwili właśnie u Fijalka i w oczy pięknie mu się usmiechacie fałsz
344
344 03.02.2018, 11:23
Właśnie się sam opisales najgorszy ulum ty w Sv miałeś tylko imię i nazwisko wychodzi na to a jeszcze raz powtórzę 70 procent ludzi pracują po parę lat to o czymś świadczy ty sobie nie poradziles w tak prostych zeczach dawaj dalej z taczka bo tam nie trzeba myśleć
Rrr
Rrr 03.02.2018, 11:56
344 Ty gościu to naucz się pisać poprawnie ,ktoś kto pisze i ma tyle byków to chyba po podstawówce poszedłeś do mebli polskich a gościo (prawda) piszę prawdę a wiesz dlaczego!!bo nie boi się że go młody szef nie zwolni i tak naprawdę to jak na tak wspaniałą firmę kto ma umowy na stałe chociaż tyle lat pracują!!!co dwa lata nowa umowa a może wcześniej aby nie było ciągłości G.....no wiesz o tej firmie szczęśliwi co już nie pracują
Hjk
Hjk 03.02.2018, 15:08
A kto tych nieszczęśliwych trzyma? Ten Prawda przecież dzisiaj wszedzie znajdzie robote bo w firmach brakuje ludzi niech idzie do ciebie i nie plujcie bo się zaplujecie.
Prawda
Prawda 03.02.2018, 10:52
Widzę że jesteś typowym pracownikiem mebli właśnie tacy tam robią he he i będą się tego trzymać zębami i nogami bo z takim CV nigdzie więcej nie biorą. I w przeciwieństwie do mebli jak byś nie wiedział przy budowlance trzeba coś umieć i jeśli umiesz bierzesz za to ciężka kasę tak pewnie cię zdziwiłem bo jest mało fachowców wszystko za granicę wyemigrowało po tam można nawet kilkanaście tys zarobić jak się ma fach w rękach. A nie jak w meblach przez 8h te same czynności wykonywać najgorszy ulom tam sobie poradzi. Pokazesz raz i masz to robić przez cały dzień. Składajcie CV nawet jeśli macie na nim tylko imię i nazwisko i tak was wezmą . Z resztą o jakości firmy świadczy przerób pracowników jeśli firma jest dobra dba o pracownika to pracownik się utrzyma. Wystarczy wejść na Olx i zobaczyć meble wiecznie szukają pracowników i jak to napisali "dla ciebie zmieniamy się na lepsze" powodzenia
344
344 03.02.2018, 10:34
Jak ty robisz te łazienki?. Jak u Fijalka nie dali Ci rady znaleźć coś do roboty a prosto robisz czy się chwalisz bo ja myślę że za... sz z taczka w tą i z powrotem i masz wolność faja winko, piwko no i co najważniejsze kasa za 3 miesiące bo tak płacą takim artystom kazienkowym
Prawda
Prawda 03.02.2018, 09:40
Jak byś potrafil czytać to byś doczytał że pracowałem z przerwami więc nie trafisz spowrotem na to samo stanowisko bo mają to w gdzieś czy ty tapicer czy stolarz . A głąb to raczej ty jesteś niezły skoro wolisz zapie.. na akord nawet jak 150 zł za dzień wyciagniesz. Ja tyle mam bez latania jak szczur po klatce. A jak zrobię że trzy łazienki w miesiącu to sobie sam sprawdź w necie ile mi wyjdzie i sam sobie jestem szefem. Naprawdę mi was szkoda . Ja osobiście nie wrócę. Dla reszty powodzenia życzę za 20 lat tyrania będziecie mieć awans i zarabiać połowę tego co ja teraz.
344
344 02.02.2018, 23:37
Jeszcze jedno kolego Prawda pewnie byłeś głąb jak pracowałeś na Tylu stanowiskach szukali ci coś ale byłeś nieuleczalnym przypadkiem hahaha
344
344 02.02.2018, 23:28
Kolego Prawda jeżeli piszesz ze element 15 gr to coś ci się pokickalo i na dwie osoby a jeżeli muwisz o gościu w okularach to akurat to h.... ale facet ma łeb na karku i działa na dobro firmy i właśnie to wszystkim przeszkadza a ty kolego siedź sobie na budowie i czekaj kiedy ci łaskawie zapłacą za darmo
poważnie?
poważnie? 01.04.2019, 13:22
Nie wiem o czym ta dyskusja. Pracowałem tam kilka lat temu i ciężko się było umowy dorobić, Na oklejaniu stelaży faktycznie było kilkanaście groszy za szt, na tapicerce 4.9zł za fotel.. Uważacie, że to uczciwa płaca? Naprawdę niektórym się w deklach przestawiło bo jako człowiek po studiach nie mogłem sobie pozwolić na traktowanie "przyleciał koordynator wysypał pokrowce na środek hali jak psom a wy łapcie i się bijcie bo jest tylko 10 a nas było 16stu." i Każdy po niecałe 5zł. Uważacie że to nie uwłacza człowiekowi? Są różne sytuacje w życiu i czasami faktycznie trzeba się chwytać brzytwy ale praca tam bo był najgorszy okres mojego życia. I jak ktoś wyżej powiedział " czasami nie liczą się pieniądze" i owszem ale tam nie było niczego co mogłoby człowieka cieszyć...
Prawda
Prawda 02.02.2018, 22:31
Pracowałem tam dwa lata z małymi przerwami na różnych stanowiskach. Na początku nie było tak zle dopóki nie zaczęto obcinać stawki. Potem trzeba było zasuwac cały dzień i to na akord za 60-70zl dziennie gdzie na stolarni za zbity element było 15gr na dwie osoby. Wyobraźcie sobie ile palet sklejki trzeba było przez stół przerzucić za 70zl dziennie. Wolę już na budowie pracować na godzinę 15zl na rękę i nikt nie każe mi biegać i nie straszy że jak się nie podoba to wy....dalaj.Urok kierowników a szczególnie tego w okularach co tylko chodzi i nic nie robi a jak się zjawi szefostwo to wielki koordynator i wtedy widzi zeby to posprzątać albo to zrobic śmiech. A jak powiesz że pistolet się zepsuł to mają to gdzieś poszukaj sobie gdzieś następnego co dwa razy strzeli i nie działa i spróbuj zarobić na takim akordzie. W plecaku miałem swój własny przewód ciśnieniowy pneumatyczna wiertarkę z wiertłami młotek metrowke i kilka innych potrzebnych drobiazgów tylko wtedy się coś dało zarobić te 60zl w innym wypadku zmianę zaczynałeś od poszukiwania jakichkolwiek narzędzi bo wszystko rozkradzione. A jak się nie podlizywales kierownikowi miałeś slaby asortyment że wiedziałeś że nic dziś nie zarobisz. Nie polecam.
zzz
zzz 03.02.2018, 00:50
nie wiem po co to targałeś bo sam wiem że zabraniali nosić
Dobrze że spręzarki nie przyniosłeś. Co jeszcze kolego. Pistolety same się nie psują co chwilę. Nie obmawiaj nas o kradzież chyba sam coś majstrowałeś.
taka prawda
taka prawda 03.02.2018, 00:33
Jeśli miałeś przerwy to po co wracałeś.Chyba jednak nie było tak źle. W tej firmie jak ktoś nie daje rady na jednym stanowisku t przesuwają go na drugie. Pewnie nigdzie się nie nadawałeś - to teraz nie kracz..
Stefan xz
Stefan xz 02.02.2018, 21:14
Większość komentarzy na temat firmy Meble Polskie są krzywdzące wiem o czym piszę bo znam temat. Ludzie którzy piszą że nie można zarobić, że jest wyzysk, że ludzie przychodzą z własnymi narzędziami do pracy bo w firmie im nie udostępniają, że dniowki po 50 zł, że kierownictwo prowadzi mobbing i etc, każdy napisze co chce ale mądry pomyśli i wyciągnie wnioski że gdyby było tak źle to 70 procent ludzi pracują po parę lat to nigdy by się na to nie zgodzili i taka jest prawda pozdrawiam powolno myślących
tom
tom 01.02.2018, 13:12
No to ile na tych umowach macie bo tez jestem ciekawy ?
qqq
qqq 01.02.2018, 12:51
Skoro tyle zarabiacie to na umowie pewnie 5 tys. macie brutto . Emerytury beda wysokie
British & German
British & German 02.02.2018, 17:51
ja mam wszystko wykazane.. to że w ZMC masz pod stołem to nie znaczy że wszedzie tak jest. Ktos na dole dobrze napisal jezeli nie zgadzasz sie na warunki jakie firma proponuje to tam nie idz... masz tyle innych firm w zamosciu. P.s pozostaje jeszcze wyjazd za granice. Tam na pewno bedziesz mial wyplacone wszystko brutto. Powodzenia, trzymam kciuki.
lon
lon 01.02.2018, 14:07
Akurat wszystko na rękę i oficjal
jan
jan 01.02.2018, 14:20
Czyli mam rozumiec ze jezeli masz 15 zl i przychodzisz w sobote to masz 30 zl minus podatek tak ?
jan150
jan150 02.02.2018, 17:52
jezeli masz 150 % to sobie policz... chyba ze z matma byllo ciezko w szkole..
Pawel.K
Pawel.K 01.02.2018, 12:36
A pochwalcie sie ile na swieta dostaliscie od Janusza ?
Kawasaki ninja
Kawasaki ninja 01.02.2018, 00:24
Przynajmniej maja dobre laski w biurze pozdro dla dorki i oli i calej reszty naszych pieknych pan. Firma super nowoczesna fabryka polecam prace tu jest dobry pieniadz i warunki jak na zachodzie wiem co mowie pracowalen w fabrykach w UK i tu jest podobnie
Iwona
Iwona 31.01.2018, 23:40
Skoro jest tak zle to czego tam ludzie pracuja a firna ma ponoc plany na nowa fabryke nie kumam jakos sie musza rozwijac
ona
ona 01.02.2018, 10:31
A gdzie mają tyrać jak wszędzie tak samo .Polska w UNI EUROPEJSKIEJ jest, bo ma tanio siłę roboczą i rynek zbytu .Wszystko na tym polega bieda plus zacofanie = wyzysk .Dobrze że ZUS tu płaco, a nie jak mój partner robi na budowie na czarno wiele lat jak pisze [ wyzwolony ] wcześniej .
Bogusia
Bogusia 01.02.2018, 12:25
Nikt nikomu nie każe pracować! To przecież nie pracodawca przychodzi po pracownika tylko pracownik po prace wiec jak mu przecież nie odpowiada może się zwolnić nikt nikogo na sile nie trzyma...to po co te głupie teksty o obozie pracy wyzysku chore jak dla mnie i nie logiczne.
,,nie chciało sie nosić teczki trzeba nosić woreczki''
ludzie kompletnie nie doceniaja tego ze maja mozliwośc pracy i do tego jej nie szanuja...
stalinowiec
stalinowiec 01.02.2018, 18:42
cymbał jesteś , może ryj w korycie masz . ale jak cie odetno to zakwiczysz czs pokaże
lecho