Firma "Marynia" Maria Ryń

  • 30.01.2018, 00:32 (aktualizacja 30.01.2018, 23:01)
  • bw
Firma "Marynia" Maria Ryń Marina Hotel&Resort
Firma "Marynia" Maria Ryń obecna jest na rynku od prawie 26 lat. We wrześniu 1992 roku przy ulicy Łukasińskiego 2 w Nadszańcu otwarto bar Miś. Od 2006 roku firma prowadzi także Restaurację Aspirant przy ul. Wyszyńskiego 2 (która jest jednocześnie siedzibą przedsiębiorstwa), a od 2001 r. Hotel&Resort Marina w Nieliszu. Firma zatrudnia ponad 10 osób. Zajmuje się prowadzeniem działalności gastronomicznej, hotelarskiej i rozrywkowej.

Działa na terenie powiatu zamojskiego, krasnostawskiego, biłgorajskiego, a niektóre imprezy mają zasięg ogólnopolski – czego przykładem jest Grand Prix tańca towarzyskiego o Puchar Mariny. Firma Marynia, korzystając z położenia nad zalewem w Nieliszu, propaguje także wiedzę o regionie, realizując usługi turystyczne. Organizuje imprezy kulturalne, koncerty, wystawy, ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, spektakle teatralne i kabaretowe.

Restauracja Aspirant w Zamościu oprócz smacznych, regionalnych potraw oferuje klientom obsługę kateringową imprez, wydarzeń okolicznościowych i bankietów. 

Hotel&Resort Marina także prowadzony przez firmę "Marynia" oprócz wyżywienia i zakwaterowania oferuje domki letniskowe i wypoczynek nad zbiornikiem wodnym w Nieliszu. Na własnej przystani z plażą prowadzi działalność sportowo-rekreacyjną. Można wypożyczyć jacht, żaglówki, łodzie wiosłowe i motorowe, kajaki i rowerki wodne. Istnieje także możliwość wypożyczenia roweru i wybrania się na przejażdżkę wyznaczonym szlakiem. Ciągle rozwijana infrastruktura Hotel&Resort Marina pozwala na określenie go mianem głównego ośrodku wypoczynkowego regionu. 

Dużą popularnością, także wśród gości z zagranicy cieszą się kuligi i spacery leśnymi ścieżkami organizowane przez firmę "Marynia".

Firma "Marynia" angażuje się w życie kulturalne regionu, organizując m.in. po raz szósty Wigilię Nieliską, a także biorąc udział w wystawach i wernisażach.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krajan
krajan 30.01.2018, 09:25
Serdeczne dzięki za tak potrzebną działalność na tym terenie. Byłem, widziałem i korzystałem, naprawdę super.

Pozostałe