Hrubieszów: Radny pozwany za krytykę

  • 30.01.2018, 06:30
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Radny pozwany za krytykę   Mariusz Parol
Poszło o kran, z którego ciekło coś w brunatnym kolorze.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Hrubieszowie pozwało przed sąd radnego Andrzeja Serafina. Domaga się, aby sąd zakazał radnemu "rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o złym stanie wody, którą przedsiębiorstwo dostarcza odbiorcom w Hrubieszowie". Żąda również, żeby radny opublikował przeprosiny w lokalnej prasie i na portalu informacyjnym oraz wpłacił 10 tys. zł zadośćuczynienia na konto jakiegoś stowarzyszenia non profit.

O tym, co PGKiM w Hrubieszowie zarzuca radnemu, przeczytasz w najnowszym wydaniu "Kroniki Tygodnia'' i e-wydaniu.          

 

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
drurznik
drurznik 01.02.2018, 14:19
Ten radny niech się lepiej zajmie fatalnie utrzymywanymi drogami wojewódzkimi w hrubieszowskim i tomaszowskim za które powinien odpowiadać. Na koszenie trawy i kilkukrotne podcinane gałązki wydaje więcej niż na łatanie dziur i nowe nawierzchnie.Przy drogach leżą jeszcze bezmyślnie wycięte drzewa sprzed dwóch trzech lat....Cały psl

Pozostałe