Biłgorajskie: ferie z biblioteką w Gminnym Ośrodkiem Kultury Obszy

  • 26.01.2018, 13:45
  • bw za ia24.pl
Biłgorajskie: ferie z biblioteką w Gminnym Ośrodkiem Kultury Obszy GOK Obsza
Wyjazd na lodowisko, kulig i ognisko oraz bal karnawałowy proponuje na zbliżające się ferie Gminny Ośrodek Kultury w Obszy. Na bal nie trzeba się wcześniej zapisywać, ale żeby przygotować dwie pozostałe propozycje organizatorzy muszą wcześniej wiedzieć ile osób zechce z nich skorzystać.

- Dlatego prosimy rodziców uczniów, którzy chcieliby we wtorek 6 lutego pojechać na lodowisko do Cieszanowa, a także dwa dni później wziąć udział w kuligu i ognisku, by zgłosili się do nas najpóźniej do piątku 2 lutego. By zorganizować wyjazd na lodowisko musimy zebrać co najmniej 10 osób. Kulig jest uzależniony od tego czy będzie śnieg, ale ognisko odbędzie się bez względu na pogodę - zapowiadają organizatorzy. 

Bal przebierańców odbędzie się już w środę 7 lutego, czyli w ostatnim tygodniu tegorocznego karnawału. 

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie GOK w Obszy, albo telefonicznie pod numerem: 84 689 10 02 wewnętrzny 50. 

bw za ia24.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe