Krasnobród: W trosce o pieszych. Odblaskowe spotkanie z policją

  • 27.01.2018, 07:00
  • ak
Krasnobród: W trosce o pieszych. Odblaskowe spotkanie z policją
Pieszy, który ma na sobie jakiś odblaskowy element, jest lepiej widoczny na drodze. Niby każdy o tym wie, ale z praktyką bywa różnie. By zachęcić mieszkańców do tego, by zadbali o swoje bezpieczeństwo po zmroku, jutro (niedziela, 28 stycznia) w Krasnobrodzie odbędzie się spotkanie z cyklu "Odblaskowa gmina".

Podobne spotkania organizowane są w gminie Krasnobród od jesieni. Odbyły się już w Zielonym, Majdanie Wielkim i Dominikanówce. Jutrzejsze zaplanowano na godz. 10.30 w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Jest skierowane szczególnie do mieszkańców miejscowości Majdan Wielki, Borki, Grabnik, Nowa Wsi i Szur.

O bezpieczeństwie na drodze, zasadach, jakich należy przestrzegać, a także konieczności używania odblasków mówić będą policjanci z krasnobrodzkiego posterunku i wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

W cyklu "Odblaskowa gmina" odbędzie się jeszcze jedno takie spotkanie. Jest zaplanowane na luty w Hutkowie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe