Biłgoraj: Uczennica ZSBiO nagrodzona w konkursie NBP

  • 24.01.2018, 14:42
  • ak
Biłgoraj: Uczennica ZSBiO nagrodzona w konkursie NBP
Konkurencja była silna, więc sukces jest tym większy. Natalia Ciosmak, drugoklasistka z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zajęła drugie miejsce w konkursie Narodowego Banku Polskiego.

Uczennica z Biłgoraja przygotowała na konkurs pracę pisemną na temat "Czy wzrost PKB w danym kraju oznacza wzrost dobrobytu i poprawę jakości życia obywateli?". Zagadnienie przedstawiła na tyle ciekawie, że jurorzy przyznali jej drugie miejsce, pokonując aż 236 uczniów innych szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Dla szkoły ten sukces zaowocował nawiązaniem współpracy z NBP. W poniedziałek ZSBiO odwiedziła Ilona Skibińska-Fabrowska, dyrektor lubelskiego oddziału NBP i Ewa Waszkiewicz, główna specjalistka ds. komunikacji społecznej banku. Obie wystąpiły z prelekcją na temat historii pieniądza i obrotu bezgotówkowego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe