Zamość: Ferie z Galerią Twierdza. Moc atrakcji dla dzieciaków

  • 23.01.2018, 07:00 (aktualizacja 23.01.2018 07:07)
  • red.
Zamość: Ferie z Galerią Twierdza. Moc atrakcji dla dzieciaków
W piątek (26 stycznia) ostatni dzień szkoły przed dwutygodniową, zimową labą. Co dzieci w Zamościu mogą robić w ferie? Propozycji jest mnóstwo. Bardzo ciekawy program przygotowała Galeria Twierdza.

Na atrakcje w zamojskim centrum handlowym można liczyć już od soboty 27 stycznia do 11 lutego. Odbywać się tutaj mają zimowe zabawy w igloo z zimową strefą gier. W Galerii Twierdza stanie namiot sferyczny wyglądem przypominający w igloo, w którym dzieci będą mogły spędzić czas na układaniu puzzli, przy grach planszowych, logicznych a także w kąciku plastycznym dla najmłodszych. W programie także wciągające eskimoskie ciekawostki, które zostaną umieszczona na tablicach edukacyjnych w kształcie Eskimosów.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Ponadto organizowane będą kreatywne warsztaty artystyczne. Na pierwsze takie zajęcia pod hasłem "Bałwanki - Przytulanki" można wybrać się w niedzielę (28 stycznia) w godz. 11-18. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach szycia skarpetkowych bałwanków z kolorowych i białych skarpetek, guzików i sznureczków.

W kolejną niedzielę (4 lutego, w godz. 11-18) odbywać się mają warsztaty malowania worków. Dzieci dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów malowania szkolnych worków/plecaków na buty, które samodzielnie udekorują w zimowe wzory. 

Ponadto 27 i 28 stycznia, a także 3 i 4 lutego oraz 10 i 11 lutego w Galerii Twierdza zorganizowane zostaną warsztaty z robotyki.

A na zakończenie ferii przewidziano fantastyczny finał. W niedzielę 11 lutego (w godz. 15-17) odbędzie się prawdziwy bal przebierańców z konkursem na najbardziej kreatywny strój.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe