Nowy numer Kroniki Tygodnia dostępny od wtorku!

  • 22.01.2018, 20:00
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia dostępny od wtorku!
Przygotowaliśmy dla was kolejny numer Kroniki Tygodnia. Jak zawsze u nas znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych tematów. Piszemy o ludzkich problemach, samorządowych zgrzytach, politycznych potyczkach, ale też radościach i sukcesach mieszkańców naszego regionu. Jakie są główne tematy tego wydania?

>>>> Mur dzieli sąsiadów nie tylko w słynnej "Zemście" Aleksandra Fredry. Poważny problem mają także mieszkańcy Zwierzyńca.

>>>> Kocham Cię Babciu, Kocham Cię Dziadku. Nasi najmłodsi Czytelnicy skłądają życzenia swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta.

>>>>  Zamojska policja poszukuje sprawcy, który fekaliami wysmarował okna biura poselskiego Kornelii Wróblewskiej przy ul. Ormiańskiej .

>>>> W 1823 r. jedna z warszawskich gazet pisała o włościaninie Jakubie Góraju żyjącym we wsi Wojciechowie pod Zamościem, który zmarł w wieku 116 lat! Czy w naszym regionie odnotowano jeszcze jakieś rekordy długowieczności?

>>>> Wójt gminy Werbkowice zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez byłą radną, a obecnie wicedyrektor w gabinecie wojewody lubelskiego.

>>>> Nawet na 15 lat więzienia grozi 32-latkowi, którego śledczy oskarżyli o doprowadzenie 7-latki do poddania się innym czynnościom seksualnym.

>>>> W Polsce umiera chrześcijaństwo. Wykorzeniają je gorliwi członkowie Kościoła. Biskupi milczą, niestety – tak zaczyna swój tekst w ostatnim "Tygodniku Powszechnym" o. Ludwik Wiśniewski. To dla wielu wiernych nowe spojrzenie na polski kościół.

>>>> Odra rozprzestrzenia się drogą kropelkową. Wzrost zachorowań odnotowano ostatnio nie tylko na Ukrainie, ale także w Rumunii i Włoszech. A jak jest w Polsce?

To tylko niewielka część tematów, które znajdziecie w najnowszej Kronice Tygodnia. Więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe