Pub ,,Seta i Galareta'' w Zamościu

  • 23.01.2018, 05:00 (aktualizacja 30.01.2018, 23:08)
  • bw
Pub ,,Seta i Galareta'' w Zamościu Seta i Galareta
Pub "Seta i Galareta" został otwarty 17 grudnia 2016 roku i mieści się przy ul. Greckiej 9 w Zamościu, w pobliżu Rynku Wielkiego. Szefowa pubu, Danuta Jarska, podkreśla, że nazwa i wystrój pubu są kluczem do sukcesu "Sety i Galarety".

Wystrój jak za czasów PRL-u, mała przestrzeń, muzyka z tamtych lat – to wszystko tworzy wyjątkową atmosferę i sprawia, że klienci chętnie tu wracają. W "Secie i Galarecie" sztandarowym produktem jest oczywiście galareta. Można tam wypić z prawdziwej musztardówki i zjeść z talerza z napisem GS lub Społem. Goście pubu mają także okazję poczytać "Sztandar Ludu", "Przyjaciółkę" i inne gazety przypominające czasy PRL-u. W lecie na zewnątrz pubu funkcjonuje wyjątkowy ogródek na patio, stworzony w wiejskim klimacie. 

 – W gastronomii pracuję ponad 20 lat i zawsze starałam się stworzyć coś, czego nie było do tej pory w Zamościu: klub nocny w latach 1996-2006, restauracja chińska 2010-2015 i teraz "Seta". PRL zrobił się modny, wszędzie się do niego wraca, nawet w modzie! Dlatego też wpadłam na ten pomysł. Widząc uśmiech na twarzy pierwszych klientów, stwierdziłam, że to jest to. Kocham swoją pracę i kocham ludzi i daję chyba to odczuć, co też ma wpływ na powodzenie lokalu. Poza tym myślę, że to właśnie ludzie tworzą klimat – sam wystrój nic by nie znaczył, gdyby nie goście, którzy przychodzą i oczywiście personel, który ma tutaj ogromne znaczenie... Czasami brakuje miejsca, za co przepraszam klientów, ale mówiąc żartobliwie –czy to nie oddaje klimatu PRL-u ? Wtedy też trzeba było postać w kolejce – przyznaje Danuta Jarska, szefowa pubu. 
bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ruchacz
ruchacz 01.02.2018, 18:52
Wioletta banach już niema marzeny kilarskiej [mała ciasna] szkoda Po secie jak znalaz
mała ciasna
mała ciasna 23.01.2018, 14:43
Pomysł dobry .Dodam burdel na ul granicznej 16A

Pozostałe