Stacja Paliw Piotrans

  • 23.01.2018, 04:00 (aktualizacja 30.01.2018, 23:06)
  • bw
Stacja Paliw Piotrans Stacja Paliw Piotrans
Stacja paliw Piotrans grupy Piotrans Paliwa mieści się przy ulicy Zagłoby 10 w Zamościu. Oferuje klientom olej napędowy oraz benzynę najwyższej jakości.

Stacja paliw Piotrans, dzięki dobremu zarządzaniu całą grupą Piotrans Paliwa, ciągle się rozwija. W drugiej połowie bieżącego roku do oferty stacji dołączy możliwość tankowania aut  gazem LPG. 

Dzięki świetnej jakości paliw i dogodnej lokalizacji (duży parking dla TIR-ów i samochodów osobowych) stacja pozyskała wielu stałych klientów. Mogą oni korzystać z ofert rabatowych. Na stacji funkcjonuje także sklep. Przy okazji klienci mogą zrobić zakupy w bardzo korzystnych cenach. 

 – Uczciwe podejście do klienta procentuje, mamy coraz więcej osób, które ufają jakości naszych paliw, pomimo ogromnej konkurencji i niełatwego rynku – podkreśla Piotr Frończuk, szef Piotrans Paliwa. 

Stacja paliw i cała grupa Piotrans Paliwa posiada certyfikat Rzetelna Firma, który poświadcza wysoką jakość świadczonych usług i uczciwość w działaniach biznesowych.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe