Krynice: Szachowe potyczki w GOK (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 22.01.2018, 11:00
  • ak
Krynice: Szachowe potyczki w GOK (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. GOK Krynice
Kamil Cisek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim wygrał szachowy turniej, który w weekend odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Krynicach. Wzięło w nim udział 42 pasjonatów królewskiej gry, także z Ukrainy.

Turniej o puchar wójta Krynic rozgrywany był w ramach Grand Prix Powiatu Tomaszowskiego. W klasyfikacji generalnej trzy pierwsze miejsca na podium zajęli reprezentanci tomaszowskiej "Dwójki": Kamil Cisek, Paweł Gromek i Kamil Koperwas.

W najmłodszej grupie wiekowej (klasy I-III szkół podstawowych) najlepiej wypadł Szymon Łagowski z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim, drugi był Krystian Kiszka z SP Łabunie, a trzeci Rafał Bryk z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim. Jego szkolne koleżanki Emilia Sprzęczka i Wiktoria Wojciechowska zajęły dwa pierwsze miejsca wśród dziewcząt, a na trzecim stopniu podium stanęła Monika Mandziuk z SP Majdan Górny.

W grupie uczniów IV - VI podstawówek najlepszy był Paweł Gromek z SP 2 w Tomaszowie Lu., przed szkolnym kolegą Kamilem Koperwasem i Markijanem Salo z Rawy Ruskiej. W rywalizacji dziewcząt wygrała Karolina Niedorys z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim, która wyprzedziła Martynę Piechnik z SP Podhorce i Sandrę Mandziuk z SP Majdan Górny.

Kamil Cisek wygrał cały turniej, ale też rywalizację w kategorii juniorów. Za nim uplasowali się Mateusz Tkaczyk i Bartosz Pomaniec z Gimnazjum w Krasnobrodzie. 

Weekendowe zawody w Krynicach były piątymi z cyklu 10 takich imprez w ramach Grand Prix Powiatu Tomaszowskiego. Kolejny turniej odbędzie się pod koniec lutego w Tarnawatce.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe