Gm. Adamów: Gdzie jest Czesław Staszczuk? Mieszkaniec Bondyrza zaginął w grudniu

  • 19.01.2018, 11:27 (aktualizacja 19.01.2018, 11:36)
  • ak
Gm. Adamów: Gdzie jest Czesław Staszczuk? Mieszkaniec Bondyrza zaginął…
Od kilku tygodni trwają poszukiwania Czesława Staszczuka. Mieszkaniec Bondyrza w gm. Adamów zaginął pod koniec grudnia.

66-letni mężczyzna opuścił swój dom jeszcze 21 grudnia. Nie wiadomo, dokąd się udał. Nie ma żadnych informacji o tym, gdzie się w tej chwili znajduje. Czesław Staszczuk nie nawiązał żadnego kontaktu z nikim z swoich bliskich.

Zaginiony mężczyzna ma ok. 160 centymetrów wzrostu. Jest szczupły, ma szpakowate włosy, niebieskie oczy i pociągłą twarz. W dniu zaginięcia był ubrany w jasną, zimową kurtkę typu trzy czwarte, czarne materiałowe spodnie, popielatą czapkę i gumofilce.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca Czesława Staszczuka, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2, 20-400 Zamość, tel. (84) 677-14-17 lub numerem alarmowym 997/112 najbliższej jednostki policji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe