Drzwi Mastertherm z firmy Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

  • 16.01.2018, 06:00 (aktualizacja 17.01.2018, 10:50)
  • bw
Drzwi Mastertherm z firmy Stalprodukt Zamość Sp. z o.o. Stalprodukt Sp. z o. o.
Stalprodukt Zamość Sp. z o.o. jako członek Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A. pojawił się na zamojskim rynku w 1997 roku. Firma ciągle się rozwija, umiejętnie wykorzystując nowoczesny park maszynowy oraz potencjał i doświadczenie pracowników. Modernizuje procesy produkcji i poszerza ofertę w głównym zakładzie przy ul. Kilińskiego 86 w Zamościu

 – W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku, wsłuchując się w opinie klientów  zdecydowaliśmy, że trzeba rozbudować naszą ofertę. Naszą ambicją było stworzenie i dostarczenie klientom solidnych, perfekcyjnie wykonanych i wielofunkcyjnych drzwi w konkurencyjnej cenie. Chcieliśmy również pokazać, że europejska jakość powstaje w Zamościu – tłumaczy Emilia Smoleńska, kierownik Działu Sprzedaży Stolarki Stalproduktu Zamość.

Na początku października ub. roku Stalprodukt Zamość Sp. z o.o. wprowadził do swojej oferty drzwi wejściowe Mastertherm o unikatowej na rynku grubości 101 mm. Są one świetnym rozwiązaniem dla poszukujących połączenia ciepła, bezpieczeństwa i estetyki.

Drzwi wyróżniają się także bogatym wachlarzem wzorów i przeszkleń. O wyjątkowości produktu świadczy zastosowanie szczególnej grubości skrzydła, potrójnego systemu uszczelek oraz ościeżnicy stalowo-drewnianej. Istotna okazała się również izolacja skrzydła pianą poliuretanową oraz wykorzystanie przekładki termicznej w progu, dzięki czemu drzwi te mogą być stosowane w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Powyższe rozwiązania pozwoliły uzyskać najlepsze w branży parametry wodoszczelności i certyfikaty odporności na włamanie RC2. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkownikom oraz sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe