Stalprodukt Zamość Sp. z o. o.

  • 16.01.2018, 06:00 (aktualizacja 16.01.2018, 12:47)
  • bw
Stalprodukt Zamość Sp. z o. o.
Świadomość, że sukces zależy od konfiguracji wielu elementów i wysiłku wszystkich pracowników towarzyszy Stalproduktowi Zamość od początku rozpoczęcia działalności, czyli od 1997 roku. Spółka jest członkiem Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Pierwotny profil zakładu obejmował sprzedaż wyrobów stalowych i produkcję ościeżnic, która stopniowo była rozszerzana o produkcję drzwi stalowych przeznaczonych do domów i mieszkań. Ze względu na ciągle rozwijający się rynek i sugestie klientów do oferty dołączono bramy segmentowe oraz stolarkę aluminiową.

Dziś zakład mieszczący się przy ul. Kilińskiego 86 zatrudnia 150 wykwalifikowanych pracowników, w tym wielu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Firma systematycznie rozbudowuje swoją ofertę oraz poszerza dystrybucję także o rynki zagraniczne.

 – Kluczowe dla nas jest zadowolenie i zaufanie klienta – podkreśla Jacek Węgrzyn, prezes Stalproduktu Zamość

By zagwarantować najwyższą jakość wyrobów, zamojski zakład bada swoje produkty w akredytowanych laboratoriach oraz poddawany jest rygorystycznym audytom i kontrolom zewnętrznym. Wyroby Stalproduktu produkowane są zgodnie z najnowszymi wymogami norm europejskich. Spółka nieustannie modernizuje park maszynowy, wprowadza innowacyjne rozwiązania, a także inwestuje w specjalistyczną flotę samochodową.

 –   Trafne decyzje to połowa sukcesu, reszta to znajomość specyfiki danego rynku i metodyczna, codzienna praca – mówi Jacek Węgrzyn, prezes Stalproduktu Zamość. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe